High School Mixed Choir Roster

2018-19

School Name Voice
De Soto
  Elizabeth Ashley A2
  Connor Cravens T1
  Trace Harre T2
  Bryson Kendall T2
  Lexi Marshall A2
  Jacob Rutkowski T1
  Brayden Wadehra B1
  Annie Winter S1
Gardner-Edgerton
  J.J. Briscoe B2
  Riley Buck T1
  Lucas Conway B1
  Annie Kuzma S1
  Adam Laird B2
  Allie Mathos S1
  Grant Misse T2
  Logan Peralez T1
  Christopher Waterman B2
  Phillip Wiehn T2
Lenexa-St. James Academy
  Laura Aykroyd A1
  Alexandra Boutte S1
  Tony Dordevic B2
  Anthony Radke T2
  Tessa Redding S1
Lyndon
  Stephen Steggs B1
Olathe-East
  Sarah Barrett A2
  Caleb Brown B1
  Delaney Kirk A1
  Matthew Malcolm T1
  Cora Miller A1
  Patrick Peters B1
  Willa Walberg S1
Olathe-Heritage Christian Academy
  Julia Edmondson A1
  Jacob Wray B1
Olathe-North
  Ahmad Akkam B2
  Jenna Barnes S2
  Drew Bellamy T2
  Dakota Braaten B1
  Grayson Brink T1
  Dalton DeVoe B2
  Hannah Guzman S1
  Megan Reed S1
  Xander Stultz T1
  Trinity Umaña A2
  Kloe Wagner A2
Olathe-Northwest
  Sonia Brekken S1
  Theresa Burg S2
  Evan Calkins B2
  Max Cooper T1
  Garrett Cross T2
  Carlee Elsner S1
  Mason Harvey T1
  Ryan Henn B1
  Eric Martin B1
  Joshua McGhee B2
  Emma Pefley A1
  Bailey Pickard S2
  Emma Robertson S1
  Aidan Sherrill B1
  Emma Whitney A1
  Avery Williamson B1
  Cole Williamson T2
  Evan Wohlenhaus T2
Olathe-South
  Jacob Berezoski B2
  Ethan Christiansen T1
  Peyton Consani S2
  Chealsie Crum S2
  John Dawkins T2
  Jordan DeLeon B1
  Rowan Farha A1
  Grace Folsom A1
  Thomas Krusenklaus T2
  Lineiry Melendez A2
  Ryan Morris B2
  Evan Nugent T1
  Max Pardo B2
  Samantha Schunk A1
  Sierrah Sheafer S2
  Elisabeth Sloan S1
  Carter Stelting T1
  Grace Strong S2
  Jonathan Swanson T1
  Grace Swift A2
  Solomon Webb B2
Olathe-West
  Weston Curnow B1
  Lexi Eckles S2
  Peyton Falen A1
  Grace Hawkins S2
  Jonas Holland B1
  Meredith McCalmon A1
Osawatomie
  Sierra Bell A1
  Cody Crouch T1
  Skylar Richards A1
Ottawa
  Moriah Geschwentner S2
  Keegen Henricks T1
  Tyler Magee S2
  Josh Richards T2
  Ashlyn Thomeczek A2
  Monica Vrbas S2
Overland Park-Blue Valley
  Bella Bade S2
  Jillian Blackman S2
  Lauren Brucker A1
  Kaitlyn Dehais A2
  Anna Gorsuch A2
  Matthew Grigoratos T2
  Beckett Hampp B2
  Faith Himmel S2
  Jacob Jackson B1
  Jordan Lewis B1
  Sindhuja Manda S1
  John Oldroyd B1
  Elizabeth Phillips S1
  Max Piero T1
  Adam Pribyl T2
  Grant Rogers B1
  Carlie Sauntry A2
  Ann Vasa A2
  Gavin Woodworth B2
Overland Park-Blue Valley North
  Claire Anderson S1
  Garrett Brax B1
  Emma Davis A1
  Nicholas D'Souza B2
  Alexandra Fulford S2
  Will Hancock B1
  Jaren Muller B2
  Holly Rassette S2
  Olivia Schmidt S1
  Tyler Shaw T1
  Shahab Tirandazian T2
Overland Park-Blue Valley Northwest
  RJ Addison B2
  Ishaan Banerjee Haldar T1
  Gabby Beilfuss S1
  Andrea Cervantes A2
  Christian Chamberlain B1
  Cooper Douglas B1
  Mark Doyle T2
  Annie Fischer S1
  Declan Franey B1
  Matthew Gafrick T1
  Laura Hall S1
  Bryce Harkleroad B2
  Maggie Holland A1
  Lachlan Layt T2
  Olivia Loepp S2
  John Policky B2
  Charles Poolman T2
  Emily Roswold S1
  Lauren Sanford S2
  Connor Simeon B2
  Dmitry Tyshlek B2
  Lauryn VonAhnen A2
  Phillip Zhuang B2
  Maxwell Zimmerman T2
Overland Park-Blue Valley Southwest
  Emily Campbell A2
  Dominic DeCicco T1
  Annaliese Goldwasser A2
  Caroline Hoggatt A2
  Jonah West B1
  Jonah West B2
  Kale Widman T1
Overland Park-Blue Valley West
  McKenna Bizal S2
  Tyler Hudson B1
  Sara Jiwani A1
  Cap Kelly B1
  Nick Kindler T1
  Andrew Lasalle T2
  Brenly Lott S1
  Tess McChesney S1
  Lauren Miles S2
  Graham Miller B2
  Dane Ray B2
  Isabella Scavuzzo S1
  Christine Sylvester S2
  Ishana Tata S1
  Emma Tuttle A2
  Jonny Ventre T1
  Nadia Weaver A2
  Kess Wieser S2
Overland Park-St. Thomas Aquinas
  Matt Crank B2
  Marika Davis S2
  Will Essmyer B1
  James Finlen B1
  Amy Gassel S2
  Patrick Lange B2
  Reece Lovitt T2
  Scottie Maher B1
  Brendan Newcomer T2
  Michael Pierce B1
  Hannah Stompoly A1
  Lauren Welch S1
  Calvin Wolf T2
Richmond-Central Heights
  Kennz McCleary S1
Shawnee Mission-Bishop Miege
  Maggie Masoner S2
  Johanna Quigley S1
  Abigail VanWalleghem S1
Shawnee Mission-East
  Ben Blickhan T2
  Janie Carr S2
  Charlie Hill B1
  Ella Stotts A2
Shawnee Mission-North
  Juliana Diaz S2
  Andrew Madden T1
  Ryan Russell T1
Shawnee Mission-South
  Claire Brissett S1
  Kimberly DeWitt A1
  Caelia Donalds S1
  Logan Gray T2
  Jon Greenwald B1
  Ashley Hays A1
  Erika Jarman S1
  Sophia Lopez A2
  Marissa Lunetta S1
  Owen Russell B2
  Micah Sarmiento T2
  Caleb Schools T2
Shawnee Mission-West
  Anna Banman S1
  Sydney Boyd S2
  Jacob Galos B1
  Emily Haak S2
  Alyssa Marksz A1
  Caleb Miller B2
  Ryan Orme T2
  Jacob Pinkney T1
  Nathan Rongish T1
  Gavin Tanner T2
  Nebie Tewodros A2
  Ryan Troy T2
  Daniel Vazquez B2
  Devin Vering B2
  Zachary Wallenburg B1
Shawnee-Maranatha Christian Academy
  Jessie Meyers S1
  Grace Wojcik S2
Shawnee-Mill Valley
  Julie Brown S1
  Deanna Newman S2
  Nathan Sheehan B1
Shawnee-Shawnee Mission Northwest
  Caleb Anderson B2
  Christian Anderson B1
  Jacob Fry T1
  Abigail Monahan S1
  Dayton Raines T1
  Sarah Sullivan S1
  Molly Vielhauer A2
  Adam White B2
Spring Hill
  Matthew Naylor B2
Wellsville
  Amanda Swafford A1
 
Chairperson
Juli O'Mealey Simmons
Shawnee Mission North HS
7401 Johnson Drive
Overland Park, KS 66202
w: 913-627-7146


Assistant Chair: Jon Duncan