High School Mixed Choir Roster
2023-24
Alternates are listed at the bottom of this page.Carbondale-Santa Fe Trail | ||
Katrina Drury | Alto 2 | |
De Soto | ||
Miah Burch | Soprano 2 | |
Braden Hoffman | Tenor 1 | |
Cadence Shrout | Alto 2 | |
Gardner-Edgerton | ||
Aubrie Blanz | Alto 2 | |
Christian Gonzalez | Bass 1 | |
Haleigh Liebig | Soprano 2 | |
Samantha Scoggins | Soprano 1 | |
Lenexa-St. James Academy | ||
Nathan Brune | Bass 2 | |
Anita Eggers | Alto 2 | |
Emily Free | Soprano 1 | |
Mara Hug | Soprano 1 | |
Braden Magistro | Bass 2 | |
Lincoln McIntire | Bass 2 | |
Mary Elizabeth O'Leary | Soprano 2 | |
Mia Simone | Soprano 2 | |
Kieryn Thilking | Alto 2 | |
Graham Werner | Tenor 1 | |
Brock Wondra | Bass 2 | |
Olathe-East | ||
Carlos Cibrian | Tenor 2 | |
Devin Cunagin | Tenor 2 | |
Hieu Do | Tenor 2 | |
Madalen Everett | Soprano 1 | |
Jakob Gilbo | Bass 1 | |
Jessica Gray | Soprano 2 | |
Gregory Jackson | Tenor 2 | |
Luke Peterson | Tenor 2 | |
Ben Robison | Bass 1 | |
Peyton Rood | Bass 1 | |
Gillian Todd | Alto 2 | |
Hayden Trullinger | Soprano 2 | |
Olathe-North | ||
Honor Alvarez | Soprano 2 | |
Madeline Bratkovic | Alto 1 | |
Abigail Haire | Soprano 2 | |
Ayden Johnson | Tenor 1 | |
Xander Johnson | Tenor 1 | |
Sof Lustig | Soprano 1 | |
Ainslee Magee | Alto 1 | |
Natalie Meyer | Soprano 2 | |
Tyler Taylor | Tenor 1 | |
Olathe-Northwest | ||
Aubrey Berthold | Soprano 1 | |
Kailyn Funk | Soprano 1 | |
Savanna Gampher | Alto 2 | |
Ian Infanger | Bass 1 | |
Janie Kempton | Soprano 1 | |
Sydney Morgan | Soprano 2 | |
Seth Pento | Bass 1 | |
Michael Sanchez | Bass 1 | |
Olathe-South | ||
Arthur Adams | Tenor 1 | |
Julianna Bowles | Soprano 2 | |
Easton Echols | Bass 1 | |
Tyson Giles | Tenor 2 | |
Jonas Gipson | Bass 2 | |
Ashton Gleaves | Tenor 1 | |
Samantha Jadlot | Alto 2 | |
Siiri Evangeline Johnson | Soprano 1 | |
Camille Kamseu | Bass 1 | |
Gavin Kearns | Bass 2 | |
Maiya Kulzer | Alto 2 | |
Lucas MacNider | Tenor 2 | |
Aliza Marinelarena | Soprano 2 | |
Jacob McCall | Bass 2 | |
Joshua McCall | Bass 2 | |
Braeden Mitchell | Bass 2 | |
Caleb Mitchell | Tenor 2 | |
Aidan Nixon | Bass 2 | |
Reid Rausch | Tenor 1 | |
Arianna Rezvani | Soprano 1 | |
Angie Rivera | Soprano 1 | |
Hannah Roesgen | Soprano 1 | |
Alicen Silva | Soprano 2 | |
Lake Sowles | Soprano 1 | |
Rachel Sullivan | Alto 1 | |
Bryan Swilor | Bass 1 | |
Cole Witt | Tenor 1 | |
Olathe-West | ||
Genevieve Anderson | Alto 1 | |
Nora Brown | Soprano 2 | |
Gage Cheney | Bass 1 | |
Zach Darby | Tenor 2 | |
Adeline Davis | Soprano 2 | |
Aidan Davis | Bass 1 | |
Jaxon Davison | Bass 1 | |
Tai Fenton | Bass 2 | |
Gracie Giles | Alto 2 | |
Ellie Gramkow | Soprano 1 | |
Elijah Greene | Bass 2 | |
Lexi Heideman | Alto 2 | |
Dominic Hull | Tenor 2 | |
Aubree Johns | Alto 2 | |
Jameson Mangold | Soprano 1 | |
Evan McCoy | Bass 1 | |
Henry Olson | Tenor 2 | |
Jackson Satterfield | Tenor 2 | |
Landry Scholl | Alto 1 | |
Aaron Shirley | Tenor 2 | |
Ian Soellner | Bass 2 | |
Fred Sollars | Tenor 2 | |
Leo Steger | Tenor 1 | |
Megan Ullrich | Alto 1 | |
Ashlyn Warren | Alto 2 | |
Riley Welter | Bass 1 | |
Jared White | Bass 2 | |
Yabsra Yigezu | Alto 2 | |
Osage City | ||
Auroroa Pritchard | Soprano 2 | |
Josiah Smith | Tenor 1 | |
Osawatomie | ||
Dominic Alvarez | Tenor 2 | |
Benjamin Fields | Bass 1 | |
Ottawa | ||
Teigan Good | Alto 1 | |
Danya Mitchell | Soprano 1 | |
Ava Thompson | Alto 1 | |
Overland Park-Blue Valley | ||
Maia Bajich | Alto 1 | |
Grace Burleigh | Soprano 2 | |
Madeline Cavin | Soprano 2 | |
Cooper Crosier | Tenor 1 | |
Myah Dobbins | Soprano 2 | |
Meika Ellibee | Alto 1 | |
Cole Evans | Bass 2 | |
Apolo Harkleroad | Bass 1 | |
Amelia Hooper | Alto 2 | |
Masha Kinder | Soprano 1 | |
Julia Kingsbury | Alto 2 | |
Trevor Lewis | Bass 1 | |
Brandon Lovell | Bass 2 | |
Charlie Lynn | Tenor 1 | |
John Samuelson | Alto 2 | |
Jessica Toomay | Alto 1 | |
Overland Park-Blue Valley North | ||
Cale Fulcher | Bass 1 | |
Sebastian Gonzalez Layton | Tenor 1 | |
Liana Jaramillo | Soprano 2 | |
Brendan Kelly | Tenor 2 | |
Caroline Massman | Soprano 1 | |
Tess Moeller | Alto 1 | |
Noah Tarjan | Bass 1 | |
Overland Park-Blue Valley Northwest | ||
Savannah Beaman | Soprano 1 | |
Windsor Chapin | Alto 2 | |
Scarlett Chu | Soprano 2 | |
Meghan Churchill | Alto 1 | |
Ziv Cohen | Bass 1 | |
Helen Connor | Alto 2 | |
Grayson Coover | Bass 1 | |
Gracie Cowman | Alto 1 | |
Ben Deardorff | Tenor 1 | |
Shawn Furstenau | Tenor 2 | |
Suhana Grover | Soprano 1 | |
Hannah Hatton | Alto 2 | |
Savannah Hogan | Alto 2 | |
Dylan Johnson | Bass 1 | |
Camryn Mielke | Alto 1 | |
Zachary Miller | Tenor 1 | |
Mairt Nagar | Bass 1 | |
Christopher Owens | Tenor 2 | |
Ryan Peterson | Bass 1 | |
Greta Preuss | Alto 1 | |
Caden Quinn | Bass 2 | |
Zachary Reeves | Bass 1 | |
Wyatt Ricker | Tenor 1 | |
Dawson Welde | Bass 2 | |
Overland Park-Blue Valley Southwest | ||
Kate Forsha | Alto 1 | |
Alexandra Lopez | Alto 1 | |
George Raby | Bass 1 | |
Emma Smith | Soprano 1 | |
Caleb West | Bass 2 | |
Overland Park-Blue Valley West | ||
Ipsi Bapat | Soprano 2 | |
Samantha Burmaster | Alto 2 | |
Katie Coughlin | Alto 1 | |
Haley Dalaba | Alto 1 | |
Channing Danko | Bass 1 | |
Harrison Franklin | Bass 1 | |
Vansh Gambhir | Bass 2 | |
Bubba Hayne | Tenor 2 | |
Wesley Kratochvil | Tenor 1 | |
Laikyn Large | Soprano 1 | |
Ian Lasalle | Bass 2 | |
Landry Ledom | Soprano 1 | |
Vincent Li | Bass 2 | |
Will Martin | Alto 1 | |
Megan Neil | Alto 1 | |
Reese O'Neal | Alto 2 | |
Terran Sells | Tenor 1 | |
Olivia Sharma | Soprano 2 | |
Madighan Tharet | Soprano 2 | |
Julia Yakel | Soprano 2 | |
Ethan Yuwono | Bass 2 | |
Overland Park-St. Thomas Aquinas | ||
Matthew Brun | Tenor 1 | |
Matthew Fortino | Tenor 2 | |
Madeline Heidesch | Alto 2 | |
Teddy Patterson | Bass 2 | |
Charlotte Pickert | Alto 1 | |
Paola | ||
Kiara Howard | Alto 2 | |
Richmond-Central Heights | ||
Jenna Jumet | Soprano 1 | |
Maisy Moore | Tenor 1 | |
Charli Smith | Tenor 1 | |
Shawnee Mission-Bishop Miege | ||
Jacob Drone | Bass 2 | |
Tess Sollars | Soprano 1 | |
Shawnee Mission-East | ||
Stephen Bubb | Tenor 2 | |
Wyatt Moon | Bass 1 | |
Katherine Piraquive | Soprano 2 | |
Jack Ritter | Tenor 1 | |
Shawnee Mission-North | ||
Seven Collins | Tenor 2 | |
Sawyer Manirath | Bass 2 | |
Scarlett Marchman | Soprano 2 | |
Ryleigh Meade | Alto 2 | |
Finley Murphy | Tenor 1 | |
Hank Pendergraft | Tenor 2 | |
Yeliannis Perez | Soprano 2 | |
Ethan Reed | Tenor 1 | |
Jadyn Tyler | Alto 1 | |
Lydz Wallingford | Alto 1 | |
Shawnee Mission-South | ||
Trystan Baughman | Tenor 1 | |
Galen Coffman | Bass 2 | |
Ian Dodson | Tenor 2 | |
Jordan Dreher | Bass 1 | |
Gabby Jarrett | Alto 2 | |
Henry Lamlech | Bass 2 | |
Eve Snyder | Alto 2 | |
Greta Waller | Alto 1 | |
Shawnee Mission-West | ||
Serenity Benitez | Alto 1 | |
Max Dolphino | Bass 1 | |
Derek Foster | Bass 1 | |
Jaxon Hendrix | Tenor 2 | |
Reece Madsen | Tenor 1 | |
Justin Maus | Tenor 1 | |
Watson Porter | Bass 2 | |
Mason Schultz | Tenor 1 | |
Jay Shadonix | Tenor 2 | |
Chreighton Smith-Alaire | Tenor 2 | |
Shawnee-Maranatha Christian Academy | ||
Andrew Crainshaw | Tenor 2 | |
Ellie French | Alto 1 | |
Peter Heddings | Bass 2 | |
Shawnee-Mill Valley | ||
Caroline Alley | Soprano 1 | |
Peyton Aucoin | Alto 1 | |
Ayden Brown | Tenor 1 | |
Grace Cormany | Alto 2 | |
Josey Crossley | Alto 1 | |
Blake Gray | Tenor 2 | |
Harrison Guest | Tenor 1 | |
Lacey Jennings | Soprano 1 | |
Lily Jensen | Soprano 2 | |
Livianna Kirkpatrick | Soprano 1 | |
Ashley Makalous | Alto 2 | |
Samantha McCoy | Soprano 1 | |
Tenley Moss | Soprano 1 | |
Madeline Olivier | Alto 2 | |
Sarah Reynolds | Soprano 2 | |
Shawnee-Shawnee Mission Northwest | ||
Luke Dent | Tenor 2 | |
Hudson Dunbar | Tenor 1 | |
Sarah Elias | Alto 1 | |
Alex Houghtlin | Soprano 2 | |
Kai Jeffery | Tenor 2 | |
Gabriel Larkin | Tenor 2 | |
Erin O'Neal | Alto 1 | |
Adam Vogel | Bass 1 | |
Isabella Young | Soprano 1 | |
Wellsville | ||
Daniel Butler | Tenor 2 |
Alternates
Gardner-Edgerton | ||
Evan Gray | Bass 2 Alt. 2 | |
Lenexa-St. James Academy | ||
William Book | Tenor 2 Alt. 2 | |
Overland Park-Blue Valley Northwest | ||
Daniel Gomez | Bass 1 Alt. 2 | |
Felix William | Tenor 1 Alt. 1 | |
Overland Park-Blue Valley West | ||
Eric Kim | Tenor 2 Alt. 1 | |
Morrison Lasister | Bass 2 Alt. 1 | |
Shawnee Mission-Bishop Miege | ||
Peter Vani | Tenor 1 Alt. 2 | |
Shawnee Mission-North | ||
Emma Campbell | Soprano 1 Alt. | |
Sage Reedy | Alto 2 Alt. | |
Shawnee-Shawnee Mission Northwest | ||
Axel Delaney | Alto 1 Alt. | |
Hailey Larkin | Soprano 2 Alt. | |
John Leon | Bass 1 Alt. 1 |