High School Mixed Choir Roster

2019-20

School Name Voice
De Soto
  Mallory Charcut A1
  Devon Fornal T2
  Bryson Kendall T1
  Makenna Kerr A2
  Morgan Laney S2
  Mathys Moore S2
  Natalie Nusz A1
  Chase O'Bannon B1
  Emma VanLerberg-June S1
  Brayden Wadehra T2
Gardner-Edgerton
  Cati Bowman A1
  Lucas Conway B1
  Alana Hansen S1
  Annie Kuzma S1
  Adam Laird B2
  Morgan Lobell A2
  Grant Misse T2
  Chris Waterman B1
  Phillip Wiehn T1
Lenexa-St. James Academy
  Tony Dordevic B2
  Elizabeth McCann A2
  Tessa Redding S1
  Valerie Rosqueta A2
Lyndon
  Stephen Steggs B1
Olathe-East
  Sarah Barrett A2
  Caleb Brown T2
  Paul Cameron T1
  Cara Castaldi A2
  Justin Cooley T2
  Grant Crawford B1
  Tenley Frederick A1
  Matthew Malcolm T1
  Bailey McKendry T1
  Sydney Nicks S1
  Meg O'Neil A1
  Katie Peek A1
  Jack Rigdon B2
  Josh Sutherland B1
  Madison Swafford A2
  Lila Wojcik S1
Olathe-Heritage Christian Academy
  Will Brown B1
  Julia Edmondson A1
  Simon Parr B1
  Jacob Wray B1
  Betsie Yeomans A2
Olathe-North
  Chloe Barnes S2
  Jenna Barnes S2
  Drew Bellamy T2
  Dakota Braaten B2
  Kylee Brown S1
  Dalton DeVoe B2
  Hannah Guzman S2
  Tim Hampton T2
  Camille Korte A2
  Hayden Krapes B2
  Jessica Pittenger A1
  Bryson Sanders B2
  Xander Stultz T1
  Jack Wilson B2
Olathe-Northwest
  Sonia Brekken S1
  Juan Pablo Cardenas B1
  Elizabeth Crane A2
  Sydney Elmore A1
  Carlee Elsner S1
  Sydney Gansman S2
  Mason Harvey T1
  Tyler Jackson B2
  Bailey Kerkvliet S2
  Maren Rapp A2
  Emma Whitney A2
Olathe-South
  Jacob Berezoski B2
  Lauren Briggs S1
  James Coffman B2
  Myles Day T1
  Grant England B1
  Shane Huang B2
  Molly McBride S2
  Lineiry Melendez A2
  Max Pardo B2
  Samantha Schunk A1
  Elisabeth Sloan S1
  Alyssa Smith S1
  Carter Stelting T1
  Solomon Webb B1
Olathe-West
  Liv Aulgur S1
  Madison Blackman S1
  Kalista Brown S1
  Weston Curnow B1
  Bennett Eades B2
  Peyton Falen A1
  Brennan Frye T2
  Brandon Heflin T2
  Emily Heflin A1
  Jonas Holland T2
  Kaitlyn Knight S2
  Meredith McCalmon A2
  Abigael Onassa A2
  Ari Robinson B2
  Catie Schmitz A2
Osawatomie
  Belle Butcher A2
Ottawa
  Keegen Henricks T1
  Xander Mason B2
  Ashlyn Thomeczek A2
  Monica Vrbas S2
Overland Park-Blue Valley
  Jason Casey T2
  Emily Cummins A2
  Reece Dickerson B2
  Matthew Grigoratos T2
  Beckett Hampp B1
  Ann Heitman A2
  Caden Hunt T1
  Jacob Jackson B1
  Charlie Klepper T1
  Matthew Lane T2
  Jenna McCarty A1
  Braden McMasters T1
  Kegan McMasters T1
  Elizabeth Phillips S2
  Grant Rogers T1
  Grace Terrell S2
  Ann Vasa A2
  Emily Warren S1
  Gavin Woodworth B2
Overland Park-Blue Valley North
  Garrett Brax B1
  Declan Carter T2
  Nicholas D'Souza B2
  Ty Eubanks T2
  Andrew Flekier B2
  Alexandra Fulford S2
  Eva Girard A1
  Will Hancock B1
  Sydney Kauphusman S2
  Mckenna Lewis A1
  Ananda Lopez S2
  Lakshetha Premanand A1
  Jacob Punch B1
  Micah Roening B1
  Laura Ruckman A1
  Emma Schinstock S1
  Patrick Schmidt B1
Overland Park-Blue Valley Northwest
  RJ Addison B2
  Gabby Beilfuss A1
  Christian Chamberlain B1
  Rohan Chinalachaiagari B1
  Claire Doherty A1
  Declan Franey B1
  Matthew Gafrick T1
  Kimberly Gibson S1
  Colin Hanson B2
  Josh Hoyler T1
  Hoshika Jandani S2
  Adam Koehler T2
  Lacy Mathes A1
  Brett Oplotnik T1
  John Policky B2
  Natalie Policky S2
  Charles Poolman T2
  Hayley Riddle S1
  Lauren Sanford S2
  Connor Simeon B1
  Abram Strickland B2
  Charlie Vincent T1
  Emily Yohon S1
  Phillip Zhuang B2
Overland Park-Blue Valley Southwest
  Carolyn Brotherson A2
  Alyssa Cangelose S1
  Annaliese Goldwasser A2
  Jonah West B2
  Kale Widman B1
Overland Park-Blue Valley West
  McKenna Bizal S2
  Mitch Bullis B1
  Lillie Large S1
  Tyler Masterson T2
  Tess McChesney S1
  Mahika Meesa A1
  Graham Miller B2
  Jenica Sarekukka A1
  Jill Smith A2
  Emma Tuttle A2
  Ashley Waruingi S1
  Gracie Wright S2
Overland Park-St. Thomas Aquinas
  Matt Crank B2
  James Finlen B1
  Katie Hulla S1
  Ellie Jurgensmeyer A2
  Reece Lovitt T2
  Scottie Maher B1
  Michael McNamara T2
  Michael Pierce B1
  Addison Ruder A2
  Maddy Terril S1
  Calvin Wolf T1
Paola
  Kaitlyn White S2
Richmond-Central Heights
  Justice Austin-Mason T2
  Chase Jamison T1
  Hannah Jumet S1
  Sophie Morris T1
Shawnee Mission-Bishop Miege
  Francesca Dessert A1
  Vincent Lopez T2
  Shea McGraw S1
  Cara Parisi S2
  Johanna Quigley S1
Shawnee Mission-East
  Ben Blickhan T2
  Will Green B1
  Iris Hannon S2
  Charlie Hill B1
  Aggie Williams S2
Shawnee Mission-North
  Alexandria Arnold S1
  Juliana Diaz S2
  Ella Gibson A2
  Drew Madden T1
  Declan O'Brien T2
  Ryan Russell T1
  Tyson Sheets T2
  Kayla Warren S2
Shawnee Mission-South
  William Brissett T1
  Campbell Brown A1
  MaKaila Connell A1
  Jon Greenwald T2
  Maria Heath S2
  Daniel Koehn T2
  Steven Yuen T1
Shawnee Mission-West
  Addison Acheson S2
  Ally Andrade A1
  Parker Bender T1
  Joel Bollinger B2
  Sydney Boyd S2
  Duncan Clyma B2
  Claire Deardorff S2
  Jackson Deardorff T2
  Julia Edeal S2
  Will Edeal T1
  Ashton Foster T2
  Michaela Graham A1
  Sydney Hall A1
  Madeline Leon A1
  Matthew Martin B1
  Caleb Miller B2
  Ryan Orme T2
  Aiden Sherrill T1
  Gavin Tanner T1
  Kieran Tener B1
  Beatrice Turley A2
  Zachary Wallenburg T2
Shawnee-Mill Valley
  Reese Hernandez B1
  Meghan Sherman A1
  Jadon Taylor B2
Shawnee-Shawnee Mission Northwest
  Caleb Anderson T1
  Lillian Bowen A2
  Maura Dayton A1
  Megan Freeman S2
  Imani Mullen S2
  Faith Na S1
  Margaret Qualls S1
  Jeffrey Russell T1
  Alison Snawerdt A2
  Sarah Sullivan A1
  Olivia Tolleson A2
  Adam White B1
Spring Hill
  Mason Weakley T2
Wellsville
  Carson Richardson B1
 
Chairperson
Jon Duncan
Shawnee Mission South HS
5800 W. 107th St
Overland Park, KS 66207
w: 913-993-7576